Něco jako moje charakteristika (Micfil)

8. prosince 2009 v 11:31 | Micfil |  Něco málo o nás
Zdravím všechny návštěvníky,
tak já bych se také rád představil. Skutečným jménem se jmenuji Michal, ale na internetu vystupuju pod přezdívkou Micfil (a dříve jsem používal také přezdívku Klárýsk, na některých stránkách mě proto najdete i pod tímto jménem, ale to už teď moc často nebývá). Je mi 22 let, už mám za sebou střední školu, kterou jsem před dvěma lety (tj. rok 2007) úspěšně završil maturitou V současné době pracuji v jedné firmě zaměstnávající právě zrakově postižené, ale musím uznat, že už si hledám místo spíš někde jinde, neboť je to občas šílený... Jinak pocházím ze severních Čech, kde i v současné době bydlím. Když jsem se narodil, tak jsem byl prakticky nevidomý, avšak díky odvaze rodičů a také lékařů od jednoho roka vidím na jedno oko, avšak ne příliš dobře, tudíž se řadím do kategorie slabozrakých.
Sám o sobě tvrdím, že rád experimentuju a to snad ve všem. Hlavn však co se počítačů a techniky týče (vytvářím amatérské počítačové hry, experimentuji s nejrůznějšími programy apod.) Také občas se věnuji vlastní literární tvorbě (i když dle mého názoru není moc hodnotná....)
Mým životním heslem a mottem, kterým se snažím řídit je: "Neodsuzuj nic, co sám nevyzkoušíš" a to myslím ve všech oblastech, ať už se to týká mých experimetů s počítači tak i v běžném životě. Občas se proto stane, že se mě ostatní snaží od něčeho odradit, ale já se stejně nedám, ale občas to dopadá opravdu velmi zajímavě a někdy to i končí špatně... no, nic.
Myslím si, že tohle by mohlo na úvod stačit, věřím, že vám mé články, které budu na tomto blogu publikovat, přinesou aspoň základní představu o našem světě. Ostatně věřím, že k tomu vám dopomůžou i články, které budou zveřejňovat další spolupracovníci, kteří se na tomto skvělém projektu podílejí.

Přeji všem hezký den.
Micfil

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama