modernizujeme a přesouváme

24. května 2011 v 17:39 | Pavelondra
Modernizaci jsme se nevyhnuli ani my a tak oznamuji že na tento blog se již přizpívat dále nebude. Zůstane zde jako archiv pro všechny, kdo si chtějí přečíst staré články.
Počínaje článkem o foursquare day v Brně, začal existovat tento blog na adrese http://bloginnereye.blogspot.com a to ze zjevných důvodů, jeho obsluha je jednodušší, dá se na něm snadněji sdílet na twitteru a facebooku atp.
Rovněž facebookové stránky innereye.blog.cz se ruší, všichni kdo si je olaikovali, nechť přejdou na nové, s názvem stránky innereye o nevidomých pro vidící.
Dík všem za přízeň a těším se na blogspotu.
Pavel
 


Komentáře

1 Renata Renata | E-mail | 9. června 2011 v 12:26 | Reagovat

Ahoj všem, kteří se rozhodli podpořit tyto stránky;-) Nedávno jsem na blog innereye náhodou narazila na webu a myslím, že je obsahově velice vydařený... Věřím, že modernizace usnadnila všem nevidomým a slabozrakým lidem lepší orientaci na stránkách. Marně však hledám něco jako režim sighted-friendly:-D Ale my koukaví už si to nějak vy...myškujeme;-)
Přeji vám všem, ať tady přibývají další příběhy, postřehy, zamyšlení... Myslím si, že právě osvěta je ta správná cesta! A dostane-li se k těm, kteří mají zájem porozumět, pak je to bezva:-)

Dva roky pracuji s lidmi, kteří mají potíže s viděním a zároveň jsme se svým přítelem jednou z dvojic vidící-nevidomý... kdybych díky těmto zkušenostem mohla být komukoli z vás nějak nápomocna, kontaktujte mě přes email: innereye@centrum.cz

Krásný zbytek dne.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama